Mikseris ir Blenderis: Panašumai ir skirtumai

Universaliausias įrankis yra virtuvinis kombainas. Tačiau dėl didelių gabaritų ir darbščios priežiūros jūs ne visada norite pasinaudoti jo paslaugomis.

Puikus kombaino pakaitalas gali būti tokie paprasti ir funkcionalūs įtaisai kaip maišytuvas ar maišytuvas. Siūlome apsvarstyti, kuo maišytuvas skiriasi nuo maišytuvo, kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausią prietaisą savo poreikiams.

Pagrindiniai skirtumai

Tarp akivaizdžiausių šių dviejų susijusių įrenginių skirtumų yra šie svarbiausi dalykai:

  1. Paskyrimas. Maišytuvas naudojamas indo ingredientams sumaišyti iki vientisos masės ir suteikti porėtą konsistenciją. Maišytuvas naudojamas kietiems ir minkštiems maisto produktams malti.
  2. Funkcionalumas. Maišytuvas gali būti stacionarus arba rankinis. Stacionarus įrodė save ruošiant didelius įvairių rūšių mišinių kiekius. Rankinis naudojamas greitai plakti mažoms porcijoms. Tarp maišytuvų išskiriami povandeniniai ir stacionarūs modeliai. Naudodami panardinamą prietaisą, galite lengvai sumalti riešutus ir ledą, daržoves ir vaisius, paruošti kūdikių mišinius. Stacionarus maišytuvas taip pat leis jums išplakti purų pieno kokteilį arba sumaišyti vitaminų kokteilį.
  3. Purkštukai. Dirbant su maišytuvu, tešlai minkyti dažniausiai naudojami plakikliai ar kabliukai. Pagrindinis maišytuvo darbo įrankis yra irklo peiliai ir kiti šlifuokliai.

Kas jums tinka: maišytuvas ar maišytuvas?

Sužinoję, kuo maišytuvai skiriasi nuo maišytuvų, galite pasirinkti savo virtuvei tinkamus elektros prietaisus. Jei jums reikia prietaiso kietiems ingredientams malti, daržovių ir vaisių salotoms pjaustyti, dribsniams kūdikiams gaminti, rankinis maišytuvas bus jūsų patikimas asistentas. Sandėliavimo metu jis užima mažai vietos, greitai surenkamas ir išmontuojamas bei lengvai valomas.

Jei dažnai ruošiate tešlą, plakate pyrago kremą, palepinate artimuosius ore tyrele, tuomet turėtumėte įsigyti stacionarų maišytuvą. Tai leis jums gaminti didelės apimties patiekalus, tuo pačiu išlaikant švarą ir tvarką. Nustatydami laikmatį konkrečiam laikotarpiui, jūs išlaisvinate laiko kitai veiklai.